Pizzeria Zielona Góra

Prawdziwa włoska kuchnia wyróżnia się przyjemnym zapachem unoszącym się z pieczonego dania oraz najwyższej jakości składnikami, których smak przyjemnie rozpieszcza kubki smakowe.

Wszystko zaczyna się od ciasta. Ciasto do pizzy musi być zrobione idealnie, aby stanowiło podstawę do tego, co na nim zaraz się znajdzie. Ser, który znajduje się na cieście, musi się dobrze trzymać i być bazą do składników. A składników może być naprawdę wiele: pieczarki, pomidory, boczek, papryka - to tylko kilka pierwszych z brzegu podanych przykładów. To, co znajdzie się na pizzy, zależy od Ciebie. U nas wybierzesz pizzę taką, na jaką masz największą ochotę.

A kiedy weźmiesz pierwszego kęsa i pojawi się uśmiech na Twej twarzy, wtedy wiemy, że to jest dokładnie to, na czym zależy nam najbardziej. Taka reakcja określa właściwą jakość pizzy oraz stwierdzenie, że to jest właśnie najlepsza pizza. Zielona Góra posiada pizzerię, w której przykłada się ogromną uwagę do sposobu przyrządzania pizzy. To właśnie my :)

Pizza z dostawą - Zielona Góra


Zapraszamy do naszej pizzerii w Zielonej Górze, gdzie panuje miła atmosfera. Jeśli natomiast nie możesz do nas przyjechać, a chciałbyś posmakować dobrej pizzy, dajemy Ci taką możliwość: pizza na dowóz. Zielona Góra to nasza strefa dostaw. Dowieziemy Ci najszybciej jak się da, ale jesteśmy świadomi, że jedzenie dobrej jakości nie lubi pośpiechu, dlatego nasze jedzenie nigdy nie będzie surowe pod wpływem presji czasu. Pizza na telefon, czy też zamawiana przez menu na naszej stronie to sugerowana metoda do zamawiania jedzenia na dowóz.